Dramat psychologiczny „Doktor Foster” w TVP VOD

Od lipca na TVP VOD dostępny jest wielokrotnie nagradzany brytyjski serial dramatyczny „Doktor Foster”. W roli głównej Suranne Jones.
Doktor Gemma Foster to kobieta kontrolująca wszystko wokół siebie. Jest utalentowaną i szanowaną lekarką rodzinną w swojej miejscowości. Kobietą której ludzie mogą zaufać i kochającą matką. Życie Doktor Foster wkrótce jednak zmieni się na zawsze przez jeden włos.
Podejrzewając swojego męża Simona (Bertie Carvel) o romans, jest zdeterminowana, aby dojść do prawdy. Jak daleko się posunie i jakie inne zdrady może po drodze odkryć?

Ten złożony, chwytliwy i stylowy dramat psychologiczny skupia się na inteligentnej, silnej kobiecie, która nagle odkrywa, że ma ogromną bitwę do stoczenia, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Kiedy kłamstwa i zdrada wychodzą na światło dzienne, jej życie, życie jej pacjentów i rodziny popada w chaos. Odkrywa, że zachowuje się w sposób, jakiego nigdy by sobie nie wyobrażała. Czy uda jej się odzyskać kontrolę, czy straci wszystko co kocha?

Serial „Doktor Foster” był ogromnym sukcesem dla BBC ONE. Finałowy odcinek serialu osiągnął szczytową widownię na poziomie 10,1 miliona widzów, plasując go na liście najlepiej oglądanych nowych serial dramatycznych w 2015 roku jak i w czołówce dziesięciu najpopularniejszych programów w Wielkiej Brytanii.

Obsada: Suranne Jones, Bertie Carvel, Robert Pugh, Jodie Comer, Thusitha Jayasundera, Victoria Hamilton, Adam James, Clare Hope Ashitey, Martha Howe-Douglas, Neil Stuke, Sara Stewart.

Już jesienią w TVP VOD drugi sezon.
Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.