EskaGo, czyli niedocenione żródło rozrywki.

EskaGo to platforma skupiająca w jednym miejscu wszystko, aby się dobrze bawić.

EskaGo jest częścią grupy Time należącego do mediowego potentata ZPR Media. Wszystko co znajdziemy w serwisie jest odzwierciedleniem prowadzonych projektów mediowych w przestrzeni radiowej, telewizyjnej i internetowej. Platforma została uruchomiona w 2013 roku.

Grupa jest właścicielem takich marek jak radio ESKA, VOX, radio WAWA oraz PLUS. Nadaje kanały telewizyjne Fokus TV, Nowa, Polo TV, Eska TV, Music Vox TV oraz Hip Hop TV. Prowadzi wiele tytułów prasowych jak Super Express czy Murator oraz wiele portali internetowych. Wszystko, co można stremować znajduje się na ESKA GO.

Serwis podzielony jest na główne kategorie jak Radio, TV i VOD. W ramach radia oferuje kilkadziesiąt kanałów radiowych w różnych kategoriach muzycznych jak podstawowe stacje radiowe marki ESKA oraz tematyczne jak Sport, Impreza, Polska, Praca i Nauka, Relaks. Telewizja na żywo jest bezpośrednim przełożeniem sygnału telewizyjnego ze znanych i lubianych kanałów a także dodatkowe kanały, dystrybuowane tylko i wyłącznie przez serwis jak Eska Party TV, Eska Rock TV, Polo Party TV, Wawa TV.

W serwisie nie brakuje również materiałów wideo na żądanie. Całkowicie za darmo. Filmy, seriale i programy telewizyjne o różnej tematyce i dostępne przez desktopową przeglądarkę oraz intuicyjna aplikację mobilną na system Android oraz iOS.

Polecamy (niniejsza informacja nie jest reklamą!)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Notes

  • HBO GO

    Plotkują, że abonament HBO GO niebawem wzrośnie do 24,99 zł za miesiąc.