HBO otrzymało dziewięć nominacji do Złotych Globów.

HBO otrzymało dziewięć nominacji do Złotych Globów.Kolejne nominacje otrzymały produkcje, które można oglądać w HBO GO.

Miniserial Ostre przedmioty (Sharp Objects) został wyróżniony trzema nominacjami do Złotych Globów: za najlepszy miniserial, Amy Adams za główną rolę kobiecą i Patricia Clarkson za drugoplanową rolę kobiecą w miniserialu.

Serial Barry otrzymał również trzy nominacje: dla najlepszego serialu komediowego, Billy Hader za główną rolę męską, a Henry Winkler za rolę drugoplanową w serialu komediowym.

Nominacje otrzymali również Laura Dern za rolę w filmie telewizyjnym Opowieść (The Tale), Thandie Newton za rolę w Westworld oraz Kieran Culkin za rolę drugoplanową w Sukcesji.

Kolejne nominacje zostały przyznane dla serialu Kidding w kategorii najlepsza komedia lub musical, oraz dla Jima Carreya za najlepszą rolę pierwszoplanową. Ucieczka z Dannemory (Escape at Dannemora) otrzymała nominacje w kategorii najlepszy miniserial oraz dla Patricii Arquette za najlepszą rolę kobiecą w miniserialu. Sasha Baron Cohen otrzymał nominację za główną rolę męską w miniserialu Who is America?.

Serial Obsesja Eve (Killing Eve) otrzymał nominację w kategorii najlepszy serial obyczajowy, a Sandrze Oh występującej w nim przyznano nominację dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym. Nominacjami do Złotych Globów doceniono również kreacje Hugh Granta i Bena Whishawa w miniserialu Skandal w angielskim stylu (A Very English Scandal), jak również rolę Benedicta Cumberbatcha w miniserialu Patrick Melrose.

Wszystkie produkcje można oglądać w HBO GO.

HBO Europe

Notes

  • Disney +

    Tylko 35 proc. Anglików wie, że Disney uruchamia serwis streamingowy

    51 proc. Anglików skłonnych byłoby zapłacić miesięcznie za serwis Disneya do 10 funtów

    Około 25 proc. Anglików zadeklarowało chęć wykupienia nowej usługi obok tych, które już posiada