iHeartRadio dodaje fukcje streamingu

Największy dostawca internetowego radia IHeartRadio juz od dawna zapowiadał wprowadzenie funkcji streamingu, dzisiaj ogłosił więcej szczegółów swoich dwóch nowych planów, które oficjalnie wystartuja z nowym rokiem 2017.

IHeartMedia, właściciel iHeartRadio swoimi korzeniami siega w tradycyjne radio (posiada 858 stacji) i aplikacja iHeartRadio do tej pory pozwalała słuchac radia na desktopie lub smartfonie.

IHeartRadio nie chce byc kopią Spotify, czy też innych serwisów streamingowych a jedynie pozwoli jako część swojeje głównej usługi na wieksza elastyczność w doborze tego, czego chce słuchać słuchacz. Taśszy plan Plus (4,99$/mies.) będzie pozwalał jak dotychczas na słuchanie radia ale w przypadku gdy spodoba nam się utwór będziemy mogli powtarzac jego emisję w nieskończoność (skąd ja to znam!). Dodatkowa opcja to dodanie utworu do swojej własnej stacji w sekkcji Moja Muzyka. Abonenci iHeartRadio Plus będą mogli również wyszukać ulubiony utwór jak równiez odtwarzac go na żądanie.

iHeartRadio All Access (9,99$/mies.) obejmuje funkcje Plus jak równiez pozwala na pełny dostęp offline do całej biblioteki utworów aplikacji. Funkcja streamingu wspierana jest przez pierwszy, najstarszy serwis streamingowy Nepster.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Notes

  • Google zamienia domyślny serwis muzyczny z Google Play Music na YouTube Music w systemie Android 10.