Informacje na żądanie. Ruszył nowy serwis streamingowy TVN24 GO

TVN24 GO to innowacyjna platforma dająca dostęp do dwóch najbardziej opiniotwórczych stacji newsowych w kraju – TVN24 i TVN24 BiS – na żywo.

TVN24 GO to nowoczesne medium dające również dostęp do dodatkowych transmisji live oraz bogatej biblioteki programów informacyjnych i publicystycznych na żądanie. TVN24 GO stwarza wolność wyboru miejsca, czasu i ekranu. Z serwisu można korzystać w całej Europie.

Serwis oferuje:

  • Dwa najbardziej opiniotwórcze kanały newsowe na żywo – TVN24 i TVN24 BiS

  • Pełna biblioteka programów i magazynów publicystycznych Grupy TVN Discovery Polska

  • Dodatkowe transmisje z najważniejszych wydarzeń w Polsce i na świecie, dostępne tylko on-line (obrady sejmu, konferencje prasowe itp.)

TVN24 GO daje możliwość oglądania treści newsowych na 2 urządzeniach jednocześnie 24/7, pełny dostęp do kanałów TVN24 i TVN24 BiS nawet do 7 dni wstecz oraz możliwość cofania programu na żywo do 2 godzin. W przyszłości platforma będzie oferować także personalizację – dobór materiałów pod zainteresowania użytkowników, ich ulubione tematy oraz przypisane im powiadomienia / alerty.

Platforma TVN24 GO dostępna jest zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i w formie aplikacji na urządzenia mobilne (tablety i smartfony) oraz Smart TV. 

Nie ma konieczności zawierania długoterminowych umów i zobowiązań – użytkownicy mogą skorzystać z 3 rodzajów pakietów: dostęp na 1 dzień w cenie regularnej 10 zł (promocja 5 zł), na 30 dni w cenie regularnej 30 zł (promocja 10 zł) oraz na 365 dni w regularnej cenie 300 zł (promocja 100 zł).

TVN/Zdjęcie/Grafika:TVN

 

Notes

  • Serwis HBO max uruchomiony W USA.