Jesienne nowości w TVP VOD

Od początku października oferta TVP VOD dopełniona zostanie kolejnymi nowościami od BBC Studios, w tym: serialami kostiumowymi, dramatami oraz filmami dokumentalnymi.

Najlepsze filmy, seriale i programy można oglądać w jakości HD, z polskimi napisami. Wszystkie materiały wideo w strefie ABO są dostępne w aplikacjach TVP VOD.

Do już dostępnych tytułów na platformie TVP VOD dołączą w październiku kolejne propozycje, w których będzie można zobaczyć znanych i lubianych aktorów w fenomenalnych rolach. Będą to m.in. przenoszące w czasie seriale kostiumowe – „Rodzina Durrelów”, „Oliver Twist”, „Wysepka”, „Sinbad”, „Zakochane kobiety”, „Powrót do Cranford”; seriale dramatyczne: „Doktor Foster” sezon 2, „Pięć córek” oraz interesujące filmy dokumentalne: „Dzika Tajlandia”, „Wyprawa na wulkan” czy „Churchill i I wojna światowa”. 

Drugi sezon trzymającego w napięciu serialu dramatycznego „Doktor Foster” z Suranne Jones w roli głównej zapowiada się spektakularnie. Spokojne życie głównej bohaterki Gemmy burzy niespodziewany powrót byłego męża, a ona sama posuwa się dalej niż kiedykolwiek, by chronić ludzi, których kocha. W TVP VOD będzie można zobaczyć także Judi Dench, Imelda Staunton, Francesca Annis i Julia McKenzie w wielokrotnie nagradzanym serialu kostiumowym opartym na powieściach Elizabeth Gaskell „Powrót do Cranford”. 

Wśród już dostępnych tytułów w TVP VOD znajdują się, m. in.: serial „Koniec defilady” z niezwykłą historią o miłości i zdradzie z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej; ekranizacje brytyjskiej klasyki „Życie w Cranford”, „Duma i uprzedzenie”, „Mała Dorrit”, Rozważna i romantyczna” i „Północ i południe”. W katalogu nie brakuje również seriali sensacyjnych: „Czas śmierci”, „Świeża krew” czy intensywnego i mocnego thrillera psychologicznego „Urodzony morderca”. 

Pierwsze odcinki wybranych tytułów są udostępnione za darmo.

Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.