Przedpremierowa odsłona książki Katarzyny Nosowskiej już do odsłuchania na Storytel.

Ten audiobook to petarda i nie lada gratka dla fanów Kasi Nosowskiej! „A ja żem jej powiedziała” to przedpremierowa odsłona książki znanej wokalistki, czytana przez samą autorkę.

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu. Wokalistka zespołu Hey ze sceny przeniosła się na Instagram, gdzie w kilka miesięcy zyskała ponad 220 tys. obserwujących. Na początku, jak przyznała sama artystka, to były żarty. Ale śmieszne filmiki o show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach szybko stały się hitem sieci. 

Teraz Nosowska debiutuje jako autorka. „A ja żem jej powiedziała” to zbiór tekstów zaczerpniętych z instagramowego cyklu wokalistki. Nosowska z dystansem do samej siebie szczerze, dojrzale i w oryginalny sposób opowiada o otaczającej ją  rzeczywistości. A przy tym bawi do łez.

Nosowska lubi zaskakiwać, dlatego artystka przygotowała dla swoich fanów jeszcze jedną niespodziankę! Pełna wersja książki w formie audiobooka czytanego przez samą Nosowską, na tydzień przed oficjalną premierą, jest już dostępna do odsłuchania na Storytel.pl. Aplikacja umożliwia streaming audiobooków na telefonach, tabletach i komputerach.

Z okazji tej niezwykłej premiery Storytel Polska też przygotował niespodziankę dla swoich użytkowników. Darmowy dostęp do platformy aż przez 30 dni, z możliwością odsłuchania pełnej wersji  książki Katarzyny Nosowskiej jeszcze przed jej oficjalną premierą! Wystarczy skorzystać z linku: www.storytel.pl/nosowska

Storytel

Notes

  • Amerykański serwis streamingowy Hulu trafi do Europy w 2021 roku.