W najbliższą niedzielę w HBO GO premiera nowego filmu HBO 451° Fahrenheita.

Już tydzień po pokazie w Cannes, widzowie HBO i HBO GO mogą oglądać najnowszy film produkcji HBO 451° Fahrenheita. Premiera filmu z Michaelem B. Jordanem i Michaelem Shannonem w rolach głównych już w najbliższą niedzielę, 20 maja, na antenie HBO oraz w serwisie HBO GO.

Zaprezentowany tydzień temu na festiwalu w Cannes film HBO 451° Fahrenheita jest adaptacją głośnej powieści Ray’a Brabury’ego o dystopijnej przyszłości, w której ludzie zmanipulowani są przez media, a historia nieustannie pisana jest na nowo.

W świecie tym jakikolwiek kontakt z literaturą jest zakazany, czego pilnie strzegą strażacy, zajmujący się paleniem książek. Guy Montag (Michael B. Jordan), młody i sumiennie wypełniający swoje obowiązki strażak, w pewnym momencie zaczyna podważać istniejący porządek rzeczy. Chce porzucić dotychczasowe życie. W tym celu musi podjąć walkę ze swoim mentorem – kapitanem straży pożarnej Beattym (Michael Shannon).

W produkcji występują: Michael B. Jordan (serial HBO Prawo ulicy, Czarna pantera), dwukrotnie nominowany do Oscara Michael Shannon (Kształt wody, serial HBO Zakazane imperium) oraz Sofia Boutella (Mumia, Kingsman: Tajne służby) w roli Klarysy, informatorki uwikłanej w spór między dwoma strażakami.

Film 451° Fahrenheita został wyprodukowany przez HBO Films we współpracy z Noruz Films, Brace Cove i Outlier Society.

Za scenariusz odpowiadają Amir Naderi oraz wyróżniony Nagrodą Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej (FIPRESCI) Ramin Bahrani (Bez względu na cenę), który także wyreżyserował ten obraz.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Premiera filmu HBO 451° Fahrenheita odbędzie się w HBO GO w równolegle z amerykańską premierą – w niedzielę, 20 maja o godz. 2:00 nad ranem. Premierowa emisja na antenie HBO zaplanowana została na wieczór tego samego dnia, w niedzielę, 20 maja o godz. 20:10.

HBO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.