Walentynkowe propozycje od CDA Premium.

Walentynki mają tylu samo zwolenników, co zagorzałych wrogów. Jedni celebrują ten dzień, organizują romantyczne kolacje, kupują prezenty. Drudzy prychają ze złością mówiąc, że nie poddają się amerykańskiej modzie. Obojętnie do której grupy należysz, na CDA Premium znajdziesz coś dla siebie.

Od teraz na zawsze (2016) – panna młoda porzucona sprzed ołtarza i niedoszła podróż poślubna na Mauritius czyli pozytywna komedia z nutką dramatu. No i te widoki!

Przepis na miłość (2010) – jak Walentynki, to dobra czekolada! Chorobliwie nieśmiały właściciel fabryki czekolady i równie nieśmiała właścicielka jednego z najlepszych przepisów na czekoladę. Wymarzona para, gdyby nie ta nieśmiałość… Lekkie, zabawne francuskie kino, dobre dla wszystkich.

Ten niezręczny moment (2014) – trzech przyjaciół przekonanych, że stałe związki „to nie dla nich”. Przepis na życie? Balangi, podrywy i zero zaangażowania. Ale wiadomo, życia zaplanować się nie da…  Dowcipna opowieść w bardzo dobrej obsadzie.

Słowo na M (2013) – dobra komedia romantyczna musi być brytyjska? Coś w tym jest… No, ewentualnie irlandzka. Dobra pozycja nie tylko dla wielbicielek Daniela Radcliffe’a.

Seks, miłość i terapia (2014) – piękna Sophie Marceau ponownie uwodzi seksapilem, tym razem w świetnej komedii romantycznej.

Odrobina nieba (2011) – jedna z najbardziej wzruszających historii, którą musicie zobaczyć. W rolach głównych Kate Hudson i Gael Garcia Bernal.

Źródło: CDA Premium/YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.