A photo from the production of "High Maintenance" in New York, N.Y., on Friday, Sept. 14, 2018. Photo: David M. Russell/HBO ©2018 HBO. All Rights Reserved

21 stycznia w HBO GO cztery serialowe premiery

Już w poniedziałek, 21 stycznia na widzów HBO GO czekać będzie kilka serialowych premier.  

Na wylocie (Crashing), czyli komediowy serial HBO o perypetiach poczciwego komika, który próbuje swoich sił w świecie stand-upu, powraca z trzecim sezonem. Tym razem spotykamy Pete’a (Pete Holmes), kiedy ten zdaje się być w lepszej sytuacji. Mężczyzna znajduje w sobie nowe pokłady energii i nie pomieszkuje już kątem u znajomych.

Po dwumiesięcznym tournée po kraju wraca też na nowojorską cenę kabaretową. Jego sytuacja się poprawia, co nie znaczy, że Pete staje się gwiazdą wielkiego formatu. Prywatnie jego życie nadal kręci się wokół byłej dziewczyny Ali (Jamie Lee), ale Pete poznaje też kogoś nowego. Kat (Madeline Wise), okazuje się być kobietą, która patrzy na scenę kabaretową z dystansem i nie obraca wszystkiego w żart. Podążając za swoimi marzeniami, skecz po skeczu, Pete wspina się po kolejnych szczeblach kariery, szuka swojego miejsca na Ziemi, chodzi na randki i próbuje zaistnieć na ciągle zmieniającej się stand-upowej scenie.

Producentami wykonawczymi najnowszego sezonu są Pete Holmes, nominowany do Złotego Globu Judd Apatow (serial HBO Dziewczyny) oraz wyróżnieni dwiema nominacjami do nagrody Emmy Judah Miller (serial Amerykański tata) i Igor Srubshchik (serial Specjalista od niczego).

Premiera trzeciego sezonu serialu HBO Na wylocie (Crashing) już w poniedziałek, 21 stycznia, dzień po amerykańskiej premierze. Nowe odcinki serialu będą się pojawiały co tydzień w poniedziałek w od rana w HBO GO i o godz. 21.10 w HBO. Sezon liczyć będzie 8 odcinków.

W potrzebie (High Maintenance) to kolejna produkcja HBO, która wraca z trzecim sezonem. Stworzony przez małżeństwo Katję Blichfeld i Bena Sinclaira, nietypowy serial komediowy przedstawia perypetie sympatycznego i zawsze dostępnego dilera marihuany, który swoją pracę traktuje jak misję.

W najnowszym sezonie widzimy The Guya (Ben Sinclair), wśród grupy Nowojorczyków, których historie sukcesu, porażek, miłości i straty nieustannie krzyżują się w tym wielkim mieście. Przez perypetie głównego bohatera widzowie bliżej poznają relacje mieszkańców Nowego Jorku z ich miastem, ale także prywatne życie The Guya, który zamienia swój kultowy rower na kamper.

Premiera trzeciego sezonu serialu HBO W potrzebie (High Maintenance) już w poniedziałek, 21 stycznia, dzień po amerykańskiej premierze. Nowe odcinki serialu będą się pojawiały co tydzień w poniedziałek w od rana w HBO GO. Emisja pierwszego odcinka zaplanowana została w HBO3 na 15 lutego na godz. 21.30.

Z drugim sezonem powraca także serial SMILF, czyli historia wzlotów i upadków współczesnej młodej, samotnej matki z Bostonu. Wracamy do świata Bridgette (Frankie Shaw), odrobinę chaotycznej dwudziestokilkulatki, która samotnie wychowuje dziecko, aby śledzić jej dalsze zmagania z trudami codzienności. Kobieta została bardzo wcześnie matką i teraz ze wszystkich sił stara się godzić życie prywatne z zawodowym i walczyć o siebie.

W drugim sezonie obok Frankie Shaw, która nie tylko jest odtwórczynią głównej roli, ale odpowiada także za produkcję, scenariusz i reżyserię, gościnnie wystąpiły m.in. wyróżniona nominacją do Oscara Melanie Griffith oraz Ally Sheedy. Inspiracją do powstania tego serialu był krótkometrażowy film autobiograficzny, za który Shaw została wyróżniona nagrodą na Festiwalu Kina Niezależnego w Sundance. Producentem serialu jest telewizja Showtime.

Premiera serialu SMILF odbędzie się w HBO GO w poniedziałek, 21 stycznia. Pierwszy odcinek dostępny będzie w serwisie tego dnia od rana. Emisja na antenie HBO3 zaplanowana została na 29 marca.

Na najbliższy poniedziałek zaplanowana została także premiera nowego serialu Czarny poniedziałek (Black Monday). To historia grupy outsiderów, którzy w połowie lat osiemdziesiątych przejmują klub oldboyów z Wall Street i doprowadzają do upadku największego na świecie systemu finansowego. 

W rolach głównych w serialu Czarny poniedziałek występują: wyróżniony dwoma Złotymi Globami Don Cheadle (Hotel Ruanda), Andrew Rannells (serial Dziewczyny) oraz Regina Hall (Stracone nadzieje). Twórcami serialu są Jordan Cahan (Dziewczyna mojego kumpla) i David Caspe (serial Happy Endings), a rolę producentów wykonawczych pełnią wyróżnieni nominacją do Emmy Seth Rogen oraz Evan Goldberg (Preacher, Supersamiec, Future Man), którzy wyreżyserowali także pierwszy odcinek. Za produkcję serialu odpowiada telewizja Showtime we współpracy z Sony Pictures Television.

Premiera serialu Czarny poniedziałek (Black Monday) zaplanowana została na poniedziałek, 21 stycznia w HBO o godz. 21.40. Pierwszy odcinek tej produkcji dostępny jest już przedpremierowo w HBO GO. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień w poniedziałek, licząc od daty premiery.

HBO