3 pytania o… nowy odcinek podcastów PWC

W serwisie internetowym agencji PWC pojawił się nowy odcinek podcastu „3 pytania o… outsourcing bankowy, nowelizacja EBA”.

W najnowszym podcaście dowiemy się o:

Europejski Urząd Nadzoru Bankowego, w skrócie EBA został wyposażony przez europejskiego ustawodawcę w narzędzia pozwalające mu na częściową bezpośrednią regulację rynku finansowego. Uprawnienie to zostało niedawno wykorzystane przez EBA poprzez wydanie nowych wytycznych w zakresie outsourcingu.

  • Czy ich wdrożenie będzie kolejnym wyzwaniem dla rynku finansowego?
  • Po co rynkowi nowe wytyczne oraz kogo tak naprawdę dotyczą?
  • Jaką pracę powinny wykonać instytucje w ramach nowych wytycznych i jak wpłyną one na branżę?

Jeśli interesuje Was tematyka biznesowa, finansowa, podatkowa czy związana z regulacjami prawnymi i nowymi technologiami, znajdziecie to wszystko na stronie z podcastami PWC oraz w aplikacjach mobilnych na systemy iOS oraz Android. Kanał z podcastami dostępny jest również w serwisie Soundcloud.

PWC to globalna sieć przedsiębiorstw świadczących usługi księgowe, audytorskie i doradcze, utworzona w 1998 w wyniku połączenia Price Waterhouse oraz Coopers&Lybrand. Składa się z formalnie niezależnych przedsiębiorstw funkcjonujących w każdym państwie działania, które zrzeszone są w przedsiębiorstwie koordynującym PriceWaterhouseCoopers International Limited (PwCIL) z siedzibą w Londynie.

PWC/Wikipedia/stream2me Zdjęcie:Pexels