Aplikacja Horizon GO również dla użytkowników Android TV i Amazon Fire TV

Horizon GO, aplikacja, która pozwala na oglądanie ulubionych treści na wielu urządzeniach i poza domem, dostępna jest również na urządzeniach z systemem Android TV oraz Amazon Fire TV.
Nowe aplikacje dają klientom dostęp do szerokiej gamy funkcji, które zdążyli już poznać podczas korzystania z aplikacji Horizon GO. Zyskają między innymi możliwość oglądania telewizji na żywo oraz programów w ramach wideo na żądanie (VOD), Programu TV, powracania do wybranych treści dzięki opcji Replay TV, a także odtworzenia emitowanego programu od początku dzięki Start Over czy skorzystania z wyszukiwarki kanałów i programów (również przy wykorzystaniu funkcji wyszukiwania głosowego).
 
Urządzenia z systemem Android TV oraz Amazon Fire TV to kolejne platformy, na których dostępna jest aplikacja Horizon GO. Dotychczas klienci mogli cieszyć się nią na urządzeniach mobilnych z systemami iOS, Android i Windows, a także na komputerach osobistych poprzez stronę internetową www.horizon.tv.
 
Aplikacja Horizon GO stanowi istotny element w ofercie UPC Polska i jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów – sprawia, że to telewizja dostosowuje się do ich planu dnia. Dzięki temu w każdej chwili, za pomocą kilku kliknięć zyskują dostęp do niekończącej się rozrywki dzięki bogatej ofercie kanałów telewizyjnych (obecnie ponad 130) oraz tysięcy filmów i seriali w opcji na żądanie.
 
UPC