Apple One – już jesienią nowy pakiet kilku usług w jednym

Apple przygotowuje się na jesienny szturm cenowy oferując swoje najpopularniejsze usługi w jednym pakiecie.

Apple łączy swoje cztery najpopularniejsze usługi w jeden abonament. Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade oraz iCloud w ramach jednej miesięcznej subskrypcji pozwolą nam na odsłuchanie ponad 70 milionów piosenek w serwsie streamingowym Apple Music. Obejrzeć wiele oryginalnych seriali, programów i filmów w Apple TV+ oraz pograć w ponad 100 dostępnych gier bez reklam w Apple Arcade.

W ramach abonamentu otrzymamy również dostep do własnego wirtualnego dysku o pojemności 50 GB, który będzie można powiększyć  za dodatkową opłatę.

Jak skorzystać z Apple One? Po zakupie pakietu możesz korzystać z usług Apple One na wszystkich platformach, na których są one dostępne, między innymi na stronach internetowych (Apple Music i Apple TV+), wybranych telewizorach smart (Apple Music i Apple TV+), urządzeniach z systemem Android (Apple Music) lub na urządzeniach streamingowych innych firm (Apple Music i Apple TV+).

Przez pierwszy miesiąc subskrypcji Apple One będzie można bezpłatnie korzystać ze wszystkich jeszcze niesubskrybowanych usług.

Przy czym bezpłatny okres próbny Apple One obejmuje tylko te usługi, z których nie korzystamy obecnie w ramach bezpłatnego okresu próbnego lub subskrypcji. Po upływie okresu próbnego subskrypcja pakietu odnawia się automatycznie bez zobowiązań i z możliwością anulowania w dowolnym momencie.

Ile zaapłacimy za Apple One? Usługa bedzie oferowac dwa podstawowe pakiety. Indywidualny w cenie 24,99 zł miesięcznie, w którym otrzyamamy 4 usługi w tym 50 GB przestrzeni dyskowej. Drugi plan to rodzinny obejmujący maksymalnie pięć kont indywidualnych w przestrzenią dyskową o pojemności na poziomie 200 GB w cenie 39,99 zł miesięcznie.

Usługa Apple One dostępna będzie od jesieni tego roku. Przypominamy, że jesień kalendarzowa już 23 września, natomiast jesień astronimczna zaczyna się dzień wcześniej 22 września. 

Zdjęcie główne i infografiki: Apple