qubittv

Argentyński Qubit.TV wkracza do Chile.

Qubit.TV zaczyna realizować tegoroczne plany. Zapowiedział uruchomienie serwisu w Chile.

Qubit.TV, powstały w 2009 roku serwis VOD, był pierwszym w pełni latynoamerykańskim serwisem, który postanowił otworzyć się na inne kraje Południowej Ameryki. Powstały w Argentynie serwis, obecnie oferuje swoje usługi również w Kolumbii, Gwatemali, Ekwadorze, Urugwaju i Paragwaju. Uruchomienie serwisu w Chile, to zapowiedź dalszej ekspansji. Na ten rok zaplanowano jeszcze uruchomienie platformy w Panamie, Costa Rica oraz Peru.

Sebastian Camiser, dyrektor marketingu i B2B Qubit.TV, powiedział, że celem jest w pierwszym roku pozyskać 100 tysięcy nowych subskrybentów w Chile. Swoje plany serwis opiera na popularności w krajach, w których świadczy usługi od lat.

Miesięczny abonament w Chile będzie kosztował 6 dolarów amerykańskich a konsument otrzyma dostęp do ponad 3 tysięcy tytułów filmowych i serialowych, takich jak klasyki wszechczasów, kina narodowe, hollywoodzkie hity, dokumenty i filmy krótkometrażowe.

Serwis dostępny jest na popularne platformy mobile, iOS, Android i BlackBerry, oraz na smart tv oraz bezpośrednio z przeglądarek internetowych.