Buni.Tv zamienia się w Trace Play

Buni.Tv afrykański serwis VOD prezentujący seriale, filmy fabularne oraz materiały dla dzieci, dostępny na całym kontynencie afrykańskim został przejęty przez kanał muzyczny Trace TV i już została amieniona jego nazwa na Trace Play. Kanał muzyczny Trace TV dedykowany jest mieszkańcom afyrki promując afrykańską muzykę oraz kulturę.

Olivier Laouchez, szef Trace TV stwierdził iż „Trace i Bruni.tv podzielają tą samą wizję i głęboko wierzą, że VOD jest przyszłością rozrywki.  Sukces serwisu VOD w Afryce uzależniony jest od wysokiej jakości afrykańskiego kontentu”.

Serwis przejęty przez Trace włączy do oferty Trace Play 10 kanałów livepoświęconych różnym gatunkom muzycznym (Hip Hop, R&B, African, Caribbean, Gospel) oraz kanał sportowy Trace Sport Stars, najlepsze filmu dokumentalne z historii muzyki, ekskluzywne własne treści oraz materiały pochodzące od zewnętrznych producentów amerykańkich i brytyjskich.

Buni.Tv w momencie przejęcia przez Trace posiadał 700 000 stałych użytkowników, miesięczna opłata za korzystanie z serwisu to 5$.