CANAL+ telewizja przez internet bez opłat dla abonentów CANAL+

Klienci oferty satelitarnej CANAL+ mogą od 2 października korzystać z najnowszego serwisu CANAL+ telewizja przez internet bez dodatkowych opłat.

Do tej pory klienci operatora w ramach posiadanego abonamentu telewizyjnego otrzymywali dostęp do telewizji online w usłudze nc+ GO. CANAL+ telewizja przez internet to nowy serwis z wyselekcjonowanymi kanałami na żywo i treściami na życzenie uruchomiony przez CANAL+ w maju tego roku.

Klienci oferty satelitarnej otrzymają dostęp do kanałów i kolekcji, do których CANAL+ posiada prawa do rozpowszechniania w serwisie oraz które klienci posiadają w swojej ofercie.

W tym momencie to dostęp nawet do 76 kanałów na żywo oraz bibliotek zawierających ponad 37 000 treści na żądanie – filmów, seriali, wydarzeń sportowych, dokumentów, programów publicystycznych i rozrywkowych czy bajek dla dzieci. Klienci oferty satelitarnej będą mogli korzystać z nowego serwisu bez limitu godzin.

Zgodnie z zapowiedziami udostępniamy nasz najnowszy produkt dla abonentów oferty satelitarnej, którzy od dziś będą mogli korzystać z wszystkich zalet nowoczesnej telewizji przez internet na wielu urządzeniach. Nie oznacza to jednak, że usługa nc+ GO znika dziś z rynku. Ta nadal będzie oferowana na tych samych zasadach ze względu na ograniczenia licencyjne i występujące jeszcze przez to różnice w ofercie programowej. Docelowo pracujemy nad tym, aby w  serwisie CANAL+ telewizja przez internet znalazły się również wszystkie kanały i kolekcje dostępne obecnie w nc+ GO. Pierwszy, najważniejszy krok jednak już za nami i cieszymy się z możliwości udostępnienia naszym klientom kolejnych najnowocześniejszych na rynku telewizyjnym rozwiązań – Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor ds. budowania wartości klienta w CANAL+

Aby rozpocząć korzystanie z serwisu CANAL+ telewizja przez internet w ramach posiadanej oferty satelitarnej należy zalogować lub zarejestrować się w serwisie Strefa CANAL+ oraz uzupełnić dane w formularzu. Szczegółowa instrukcja jest dostępna tutaj. Z serwisu można skorzystać w przeglądarce internetowej na stronie oglądaj.canalplus.pl, przez aplikacje mobilne na urządzenia z systemem Android i iOS, telewizory Android TV oraz Apple TV.

CANAL+ telewizja przez internet to nowy serwis, który łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD i prezentuje nowe oblicze telewizji – prostej, intuicyjnej i dostosowanej do potrzeb widza. Z nowego CANAL+ można korzystać w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu – wystarczy dostęp do internetu.

CANAL+ telewizja przez internet pozwala zapomnieć o sztywnych ramówkach. Użytkownicy mogą cofać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać wybrane treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego.

W serwisie zaimplementowano nowoczesną wyszukiwarkę oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+, która codziennie poleci najciekawsze pozycje do obejrzenia. W wybranych materiałach dostępnych w nowym CANAL+ można wybierać spośród oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów oraz dzielić ekran i oglądać nawet 4 kanały informacyjne lub sportowe w tym samym czasie.

Z CANAL+ telewizja przez internet można korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać na dwóch ekranach w tym samym momencie.

Canal+/Zdjęcie główne: Canal+