CDA Premium dla nowych klientów Avivy

Aviva przygotowała promocję, która pomoże wypełnić czas spędzany w domu podczas epidemii. Osoba, która ubezpieczy w Avivie auto, mieszkanie lub dom, przez 3 miesiące może bezpłatnie korzystać z oferty CDA Premium. Umożliwia ona dostęp do blisko 7 500 ciekawych filmów, seriali i bajek w najlepszej rozdzielczości.
Propozycja przeznaczona jest dla klientów, którzy kupią w Avivie nowe ubezpieczenie samochodu lub mieszkania (nie dotyczy odnowień). Polisę można kupić online lub telefonicznie.
 
Wystarczy wejść na stronę aviva.pl, wypełnić formularz kontaktowy lub kupić ubezpieczenie online. Po opłaceniu składki klient otrzymuje SMS z kodem umożliwiającym bezpłatne korzystanie z pakietu CDA Premium przez 3 miesiące. Promocja trwa do wyczerpania kodów lub do 30 kwietnia.
 
CDA.pl to jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów VoD, obejmujący też płatne usługi CDA Premium. Na koniec marca miał ponad 230 tys. subskrybentów. CDA można oglądać nie tylko na urządzeniach przenośnych, ale także na telewizorach wyposażonych w Smart TV – dostępna jest dedykowana aplikacja. CDA jest też dostępne na konsolach Xbox.
 
Aviva