Czerwcowe nowości dla dzieci w CANAL+ online

W czerwcu na najmłodszych czeka moc premier – zaczynając od nowych odcinków doskonale znanych „Przygód Rybki MiniMini 3” czy wspólnego rysowania z Myszką w Paski. Propozycją dla nieco starszych dzieci jest nowa odsłona kultowego programu „Turbokozak Junior”. Dziennikarz Bartek Ignacik sprawdzi umiejętności piłkarskie młodych talentów. 

PRZYGODY RYBKI MINIMINI 3 od 14 czerwca

Z niecierpliwością czekaliśmy na kolejne przygody Rybki MiniMini i jej przyjaciół! W premierowych odcinkach staną przed wieloma ciekawymi wyzwaniami. Bohaterowie pomogą Stefanowi w tajemniczym śledztwie, wspólnie z małymi widzami spróbują ugotować zupełnie nową potrawę i przygotują żółwia Cezarego do prawdziwego wyścigu. Rybka MiniMini, Delfinek Finek i Ośmiornica Lola wybiorą się również na rafę koralową i przekonają się jak wiele śmieci trafia do wody. Spróbują ustalić, dlaczego tak się dzieje i poszukają rozwiązania problemu. Udowodnią, że zamiast wyrzucać popsute przedmioty, można je naprawić. Następnie zorganizują też akcję sprzątania oceanu. Ahoj morska przygodo!

RYSUJ Z MYSZKĄ W PASKI 4 od 22 czerwca

Jak narysować pingwina, meduzę, łosia lub jeża? Z Myszką w Paski to proste! To już czwarty sezon programu, w którym uwielbiana przez dzieci bajkowa postać zaprasza przedszkolaków do wspólnej, kreatywnej zabawy. Tym razem maluchy zobaczą, jak w szybki sposób narysować zwierzątka znane im z „Przygód Rybki MiniMini” oraz inne stworzonka leśne i morskie. To będzie też świetna lekcja przyrody – dowiemy się o charakterystycznych cechach i zwyczajach zwierząt. To nie wszystko! W nowych odcinkach dzieci spróbują też samodzielnie narysować śmigłowiec, lokomotywę i wagony. Przygotujcie kartki i kredki – zaczynamy!

LULUŚ I KROPKA BUDUJĄ od 29 czerwca

Przygody królika Lulusia i biedronki Kropki to pełna ciepłego humoru, edukacyjna bajka dla najmłodszych. Tytułowi bohaterowie uwielbiają konstruować maszyny i pojazdy. Wśród nich m.in. samolot, wyciąg narciarski, latarnia morska, wóz strażacki, dźwig, turbina wiatrowa, rakieta kosmiczna, pociąg, most, latający balon, a nawet igloo. Dzięki magicznej skrzynce z narzędziami mogą zbudować wszystko, o czym tylko zamarzą. Wszystkie te użyteczne konstrukcje posłużą także ich przyjaciołom. To idealna propozycja dla wszystkich małych miłośników pojazdów!

FRYTKA I KARTOFELCIA od 8 czerwca

Sympatyczna animacja dla najmłodszych już na MiniMini+! Mopsiczka Frytka mieszka z rodzicami i starszym bratem, Pyrkiem. Od niedawna chodzi do przedszkola, gdzie poznała wielu cudownych przyjaciół. Czas mija jej głównie na świetnej zabawie oraz pilnej nauce. Nie zapomina też o zdobywaniu nowych umiejętności, takich jak pływanie, jazda na wrotkach i gra na pianinie. Frytka ma sekretną przyjaciółkę… myszkę Kartofelcię, którą nosi w kieszeni. To właśnie razem z nią poznaje świat!

TURBOKOZAK JUNIOR od 21 czerwca

„Turbokozak Junior”, czyli gratka dla młodych fanów piłki nożnej i świetna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed kamerą. Znany z CANAL+ program „Turbokozak” ma rzeszę fanów i zyskał już status kultowego. Przyszedł czas na wersję Junior! W nowej odsłonie wystąpią dzieci w wieku 7-8 lat. Będą mogły przedstawić swoje talenty, wykonując różne piłkarskie zadania i zbierając punkty. Czeka na nie aż osiem konkurencji m.in. rzuty karne, strzały w poprzeczkę i żonglerka. Niezmiennie roli prowadzącego – Turbokozak Bartek Ignacik, którego wesprze córka, Aniela.

Canal Plus/Zdjęcie główne: Canal PLUS