David Letterman wraca z telewizyjnej emerytury ze swoim nowym talk show na platformie Netflix.

David Letterman wraca z telewizyjnej emerytury ze swoim nowym talk show My Next Guest Needs No Introduction with David Letterman.

Rozmówcami Lettermana będą niezwykle wpływowi ludzie: George Clooney, Malala Yousafzai, Jay-Z, Tina Fey, Howard Stern oraz Barack Obama. Wywiad udzielony Lettermanowi to pierwszy występ telewizyjny Obamy po opuszczeniu Białego Domu.

Każdy z sześciu godzinnych odcinków wyprodukowanych dla Netflix przez RadicalMedia oraz Letterman’s Worldwide Pants, Incorporated będzie skupiał się na wyjątkowej osobie.

David rozmawiał ze swoimi gośćmi zarówno w studiu nagraniowym, jak i poza nim. Intymne, głębokie i zaskakujące wywiady przeprowadził z charakterystyczną sobie lekkością i poczuciem humoru.

My Next Guest Needs No Introduction with David Letterman jest Michael Bonfiglio. Za produkcję odpowiadają Justin Wilkes, Dave Sirulnick, Jon Kamen oraz Aaron Bergeron z RadicalMedia. Pierwszy odcinek programu będzie dostępny w serwisie Netflix już w piątek 12 stycznia. Kolejne epizody będą pojawiać się co miesiąc.

David Michael Letterman, amerykański komik, gospodarz talk show. Sukcesy odniósł prowadząc w NBC program Late Night with David Letterman. Od 1993 do 2015 roku prowadził Late Show with David Letterman na kanale CBS. Jego styl jest ironiczny, często absurdalnie komediowy. Letterman jest również producentem telewizyjnym i filmowym. Najpopularniejszym dziełem jego wytwórni, Worldwide Pants, jest serial Wszyscy kochają Raymonda. W 1995 roku prowadził ceremonię rozdania Oscarów. Znany ze swoich potyczek słownych z Cher, Shirley MacLaine, Madonną.

Źródło: Netflix/Wikipedia

Zdjęcie: Netflix