Deezer niebawem pojawi się w zegarkach Fitbit Ionic.

Najnowsza seria zegarków Fitbit Ionic, która miała swoją premierę we wrześniu bieżącego roku, już niebawem ze wsparciem serwisu muzycznego Deezer.

Zegarki Fitbit Ionic już od dnia premiery pozwalały na słuchanie muzyki przez serwis radiowy Pandora na terenie USA, od 2018 roku do grona muzycznych aplikacji dojdzie Deezer. Opcja słuchania muzyki z serwisów streamingowych bez korzystania z połączeń internetowych czy zużywania danych, umożliwia pamięć o pojemności 2,5 gb oraz możliwość załadowania do niej ulubionej muzyki z serwisu.

Działa to podobnie jak w przypadku pobierania utworów na swojego smartfona czy też tableta z ograniczonym dostępem odtwarzania właśnie tylko z tych urządzeń. Podobnie odbywa się to przy pomocy zegarka Fitbit Ionic. Bez telefonu w kieszeni posłuchamy ulubionej playlisty, albumów czy też gatunków muzycznych.

Dedykowana na zegarek specjalna aplikacja Deezera połączy się z naszym kontem w serwisie i dzięki temu będziemy mogli również odtwarzać ceniona i znana playlistę Deezer Flow, która oferuje nam nieskończoną listę utworów dobieranych na podstawie naszych działań w serwisie. Mimo że Deezer oferuje bezpłatny odsłuch utworów to współpraca z zegarkiem będzie możliwa tylko w przypadku kont premium.

Być może już niedługo Deezer będzie mógł korzystać z danych pulsometra zegarka i dostosować odpowiednie utwory muzyczne do naszego obecnego stanu fizycznego.

Zegarki Fitbit to jedne z popularniejszych urządzeń typu smart-watch pozwalających nie tylko sprawdzać godzinę, datę oraz parametry życiowe, ale również posiada wiele innych użytecznych aplikacji jak Yelp, Clue, Game Golf, Surfline, Nest, Hue Lights, Flipboard, The New York Times, TripAdvisor czy United Airlines.

Zdjęcie: Fitbit