Specjalna relacja z Digital TV Central & Eastern Europe na temat przyszłości telewizji w naszym regionie.

Już w najbliższą środę w Budapeszcie rozpoczyna się jedna z ważniejszych konferencji o przyszłości telewizji oraz wideo w Europie Centralnej oraz Wschodniej – Digital TV Central & Eastern Europe. Dla naszych czytelników będziemy mieli specjalną relacje z tego wydarzenia, dzięki uprzejmości Media4fun.

Jak opracować nowe strategie cyfrowej rewolucji wideo? Jak odgadnąć potrzeby klientów? Czy defragmentacja rynku to chwilowy trend czy rewolucja? O tych tematach oraz wielu innych w najbliższą środę i czwartek w Budapeszcie będą dyskutować eksperci cyfrowej telewizji podczas Digital TV Central & Eastern Europe.

Ponad 150 liderów branży, w tym telekomy, producenci, sieci kablowe i operatorzy telewizji satelitarnej, dostawcy serwisów OTT oraz twórcy płatnych telewizji będą szukać kluczowych wyzwań dla Wschodniej i Centralnej Europy.

11 i 12 października w Budapeszcie nie zabraknie takich ekspertów jak Stuarta Thomsona, twórcy platformy informacyjne Digital TV Europe, skupiającej się na wszystkim czym jest telewizja cyfrowa; Iriny Gofman z Viasat World; Matthiasa Grave’a, twórcy STB ABOX42; Gernota Jaegera z platformy Zattoo, przenoszącej telewizje w nową erę cyfrowego odbioru treści.

Na konferencji nie zabraknie również silnego polskiego akcentu. Wśród prelegentów na ważnych panelach będziemy mogli wysłuchać Sebastiana Urbana, twórcę kancelarii prawnej Jerozolimskie 109 specjalizującej się w prawie mediów oraz nowych technologii; Michała Stefańskiego z Google’a; Christiana Antinga z TVN; Wojciecha Kowalczyka ze ScreenLovers; Rafała Barana z 4fun media. 

Sesję p.t. OTT TV i nowe strategie dystrybucyjne uzupełni swoim udziałem również Justyna Troszczyńska, CEO  w Media4fun. To właśnie dzięki Media4fun już niebawem podzielimy się z Wami relacja z Budapesztańskiej konferencji.