Dominikańskie przepowiadanie. Nowy serwis koznodziejski

Od niedzieli 6 stycznia w internecie pojawił się nowy serwis streamingowy prowadzony przez ojców Dominikanów.

Dominikanie.pl to nowy serwis z materiałami wideo skierowany do widzów, którzy świadomi są swojej wiary. Dotychczasowa strona będzie funkcjonować pod adrem info.dominikanie.pl.

Jak pisze Ojciec Prowincjał Paweł Kozacki na info.domikanie.pl na nowej stronie codziennie znajdziemy komentarze do czytań liturgicznych, natomiast wieczorami nowe materiały w blokach tematycznych takich jak telogiczne, liturgiczne, formacyjne i kulturalne.

Tak prezentuje ramówkę serwisu Ojciec Adam Szustak.

Każdego dnia w serwisie znajdziemy nowe materiały wideo. W poniedziałki seria Pan Jezus i Jego Kościół, przybliży widzom zagadnienia teologiczne.

Wtorki to Rzymskie spacery przez liturgię.

W środy będzie seria biblijna a czwartki Mama Show, prowadzone przez Małgorzatę Wołejko.

W piątki Promień ciemności  a w soboty Plaster miodu, seria o psalmach. Każda niedziela to dominikańskie kazanie raz seria dla dzieci Pandziochy.

Za serwis odpowiada Ojciec Adam Szustak z Dominikańskiego Ośrodka Kaznodziejskiego w Łodzi. Wszystkie materiały wideo będą powstawały w nowym wyremontowanym studiu na warszawskim Żoliborzu. Serwis w całości dostępny jest za darmo i już niebawem zaoferuje również swoją wersję mobilną (nie wiadomo jeszcze na jakie platformy).

strem2me/info.dominikanie.pl/zdj.Pexels