Empik odkrycia 2020

Agnieszka Szydłowska i Tomasz Organek – Odkrycia Empiku – Muzyka – live z jurorami i nominowanymi – poniedziałek, 18 stycznia, godz. 18:00

Podczas zbliżającej się gali Bestsellerów Empiku 2020 wręczone zostaną również Odkrycia Empiku w trzech kategoriach: Literatura, Muzyka i Film. Ta nagroda promuje młodych i zdolnych artystów, którzy w odważny i oryginalny sposób realizują swoje wizje, wyznaczając możliwe kierunki rozwoju w polskiej kulturze. Ich potencjał i fenomen doceniło Jury złożone z uznanych twórców, krytyków, dziennikarzy oraz ekspertów Empiku.
Gośćmi pierwszego spotkania z cyklu „Odkrycia Empiku 2020” będą Agnieszka Szydłowska i Tomasz Organek – członkowie Jury w kategorii Muzyka. Do jurorów dołączą także nominowani w tej kategorii artyści: Baasch, Błoto / EABS, Coals, Oki oraz Rosalie.

Zwycięzca tegorocznej edycji zostanie ogłoszony podczas gali Bestsellery Empiku już 9 lutego. To będzie wielkie święto twórców, widowisko muzyczne w zaskakującej futurystycznej oprawie. Transmisja rozpocznie się na antenie TVN o godzinie 20.15. Z kolei już o 19.45 wystartuje studio pregalowe na profilu Empiku na Facebooku i na stronie Empik.com.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Empik/Zdjęcie główne:Empik