Empik #premieraonline – 4Dreamers

4Dreamers – środa, 17 lutego, godz. 18:00 

Trzy lata temu zgłosili się do programu „The Voice Kids”, by spełnić swoje marzenia. Nie wiedzieli wtedy, co z tego wyniknie. Wydali dwie płyty, dziewięć singli, dwa razy byli nominowani do Fryderyków i występowali na Festiwalu w Opolu. Zagrali kilkadziesiąt koncertów, podczas których fani wypełniali kluby i sale po brzegi.
 
Kuba, Mateusz, Tomek i Maks, czyli członkowie zespołu 4Dreamers po raz pierwszy opowiadają swoją nieprawdopodobną historię w książce „4Dreamers. O czterech takich, co nie bali się marzyć” (Wydawnictwo Znak). Fani dowiedzą się więcej na jej temat podczas spotkania z zespołem, które poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Który z nas chciałby zostać aktorem? Dlaczego z koncertów musieliśmy wychodzić w asyście ochroniarzy? Jak rozumiemy to, o czym śpiewamy? Kim jest tajemniczy 5Dreamer? A przede wszystkim, jaka będzie największa zmiana, do której się szykujemy? W książce znajdziecie odpowiedzi na te i wiele innych pytań, którymi codziennie bombardujecie nas w Internecie. Tą książką chcemy Wam podziękować za to, co dla nas robicie. 

4Dreamers

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Empik/Zdjęcie główne: Empik