Empik #premieraonline Dr Misio

Dr Misio – piątek, 9 października, godz. 18:00

Minęły trzy lata od premiery „Zmartwychwstaniemy” – trzeciego, nominowanego do Fryderyka albumu zespołu Dr Misio. W zupełnie nowej, pandemicznej rzeczywistości i w okolicznościach turbulencji społeczno-politycznych zarówno w Polsce, jak i poza nią, pojawia się czwarte dzieło formacji Arkadiusza Jakubika. Płyta otrzymała tytuł „Strach XXI wieku” (Universal Music Polska).
 
W 13 zawartych na albumie utworach uchwycić można różne odcienie rocka, składające się na charakterystyczny styl Dr Misio. Nie brakuje łobuzerskiego grania („Siedemnastolatki”), rockowych kawałków z potencjałem na osiągnięcie statusu radiowych hitów („Mam dwie głowy”), skłaniających do zadumy, podszytych nostalgią lżejszych kompozycji („Mnie nie ma”), a nawet utworów do kołysania się („Zwierzę”) czy wręcz  radosnego tańczenia („Wesołe miasteczko” w stylu rockabilly).
 
Frontman zespołu, Arkadiusz Jakubik, podzieli się swoimi inspiracjami i przemyśleniami towarzyszącymi pracy nad albumem podczas spotkania online. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szkuta (Eska Rock). Na spotkanie zapraszają również Universal Music Polska oraz Going. 
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom
 
Empik/Zdjęcie główne:Empik