Empik #premieraonline Agnieszka Cegielsk

Agnieszka Cegielska – środa, 16 grudnia, godz. 18:00

Sposoby na pozostanie w dobrym zdrowiu mogą okazać się zaskakująco proste do stosowania. W książce „Naturalnie dla zdrowia” (Wydawnictwo Burda Media) Agnieszka Cegielska postanowiła porozmawiać ze specjalistami, którzy zajmują się zdrowiem. O pracy nad książką opowie podczas spotkania autorskiego online. Rozmowę z autorką poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. 
 
Jak bardzo mogą pomóc odpowiednia dieta, osteopatia, terapia krzyżowo-czaszkowa, chiropraktyka, hirudoterapia i wiele innych terapii? Co możemy zrobić, aby w naturalny sposób wesprzeć naszą odporność i jak robią to ci, którzy na co dzień pomagają innym? Co zrobić, aby uwolnić z organizmu nagromadzony latami stres i pokochać niedoskonałości swojego ciała?
Odpowiedzi na te pytania czytelnicy znajdą w najnowszej książce propagatorki zdrowego stylu życia, Agnieszki Cegielskiej.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Empik/Zdjęcie główne: Empik