Empik #premieraonline – Agnieszka Lingas-Łoniewska

Agnieszka Lingas-Łoniewska – czwartek, 14 stycznia, godz. 18:00

Jedna z najpoczytniejszych polskich autorek, Agnieszka Lingas-Łoniewska, nazywana przez wielbicieli swojej prozy Dilerką Emocji, powraca z najnowszą powieścią „Obiad z Bondem”. Empik zaprasza na rozmowę o nowej, pełnej skrajnych emocji książce, którą poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

„Obiad z Bondem” (Wydawnictwo Burda Książki) to kontynuacja nowej serii Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Książka opisuje losy Elizy, przyjaciółki Natalii znanej czytelnikom z „Kolacji z Tiffanym”.

Kobieta zostaje sama w swoim wielkim przedwojennym mieszkaniu. I nawet byłaby z tego powodu zadowolona, gdyby nie fakt, że najprawdopodobniej padła ofiarą włamania… Elizie z pomocą śpieszy komisarz Jacek Granicki – zabójczo przystojny, o niewyparzonym języku i uroku Jamesa Bonda. Oboje mają już swoją – nie najszczęśliwszą – historię. On – niewyobrażalnie atrakcyjny i skryty. Ją życie nauczyło podchodzić do mężczyzn z lekkim dystansem. Starannie udają, że wcale im na sobie nie zależy. Jednak nagłe niebezpieczeństwo, w którym znajduje się Eliza, raptownie zmienia sytuację. Komisarz Granicki zrobi wszystko, by ratować ukochaną.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Empik/Zdjęcie główne:Empik