Empik #premieraonline Alek Rogoziński

Alek Rogoziński – środa, 21 kwietnia, godz. 18:00

Literacki debiut Alka Rogozińskiego i jedna z ulubionych powieści fanów jego prozy, „Ukochany z piekła rodem”, doczekała się nowego wydania nakładem Wydawnictwa W.A.B. Pełna humoru książka dotarła w 2015 roku na sam szczyt zestawienia bestsellerów kryminalnych Empiku. Z okazji premiery odbędzie się spotkanie autorskie online z udziałem pisarza. Rozmowę z autorem poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.
 
Znana pisarka romansów poznaje na urlopie w Zakopanem fotografa współpracującego z magazynami dla kobiet. Przystojny jak sam diabeł Konrad, młodszy od niej o ponad dekadę, wydaje się ucieleśnieniem najskrytszych pragnień. Jednak co z tego, skoro ktoś siekierą brutalnie niszczy marzenia Joanny? Kobieta postanawia wziąć śledztwo w swoje ręce, lecz szybko okazuje się, że narzeczony nie miał czystych intencji.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.
 
Empik/Zdjęcie główne:Empik