Empik #premieraonline Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny – wtorek, 11 maja, godz. 20:00

Pięćdziesiąte urodziny to ważny powód do świętowania. Andrzej Piaseczny postanowił sprawić sobie prezent jedyny w swoim rodzaju – poprosił przyjaciół i ulubionych artystów o napisanie dla niego piosenki.
 
W taki sposób powstał album „50/50” z utworami skomponowanymi i wyprodukowanymi dla Andrzeja Piasecznego przez mistrzów polskiej sceny. O procesie nagrywania płyty piosenkarz opowie podczas spotkania autorskiego online, które poprowadzi Katarzyna Borowiecka.
 
Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska, Tomasz Organek – to właśnie tych artystów Andrzej Piaseczny zaprosił do wspólnego świętowania. Wszyscy przygotowali muzyczne niespodzianki, zachęcając do dobrej zabawy i spojrzenia na siebie, świat i ludzi dookoła w nowy sposób.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik