Empik #premieraonline Jeff Kinney

Jeff Kinney – poniedziałek, 12 kwietnia, godz. 18:00

Polscy fani bestsellerowej serii młodzieżowej „Dziennik cwaniaczka” będą mieli szansę zadać pytania Jeffowi Kinney’owi, twórcy postaci George’a Heffleya i jego zwariowanych przygód. Pisarz połączy się ze studiem Empiku z okazji premiery najnowszej części perypetii tytułowego bohatera – „Dziennik cwaniaczka. Zupełne dno” (Nasza Księgarnia). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, a tłumaczenie konsekutywne zapewni Ania Rosiak.

Rodzina Heffleyów wyrusza na wakacje w starym wozie kempingowym wujka Gary’ego. Brzmi jak przygoda! Rodzina Grega zamierza spędzić to lato w prawdziwej, najprawdziwszej głuszy. Tylko że w głuszy na ogół grasują jej niezbyt gościnni mieszkańcy – namolne niedźwiedzie, żarłoczne kleszcze i najgorsze z nich wszystkich – skunksy. Czy urlop na łonie natury, który był szczytem marzeń całej rodziny, okaże się zupełnym dnem?

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Empik/Zdjęcie główne:Empik