Empik #premieraonline Joanna Brodzik, Daria Widawska i Radosław Figura

Joanna Brodzik, Daria Widawska i Radosław Figura

Po kilkunastu latach od emisji ostatniego odcinka kultowego serialu, Magda M. powraca. Fani bijącej rekordy popularności telenoweli dalsze losy prawniczki poznają z najnowszej powieści „Magda M. Słoneczna strona” (Wydawnictwo Znak Koncept), napisanej przez scenarzystę Radosława Figurę.
 
To kontynuacja wydanej trzy lata temu „Magda M. Ciąg dalszy nastąpił”. Z okazji premiery książki odbędzie się spotkanie z autorem, któremu towarzyszyć będą Joanna Brodzik, wcielająca się w serialu w tytułową bohaterkę oraz Daria Widawska, odtwórczyni roli jej najlepszej przyjaciółki. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka.
 
Magda nie chce ślubu. Biała suknia, welon i marsz Mendelssohna są jednak marzeniem kogoś bardzo dla niej ważnego. Czy Magda powie sakramentalne „tak”? A może wykręci się od ślubu?
 
Agata próbuje odnaleźć się w roli matki. Im bardziej się stara, tym gorsze są efekty. Do czego pchną ją brak zrozumienia ze strony męża i wymagająca teściowa? Czy romans może być lekarstwem na nieudane małżeństwo? Katastrofa wisi w powietrzu. Karolina wiedzie idealne życie. Mecenas Waligóra jest czułym mężem, dzieci dorastają i realizują swoje pasje. Dlaczego zatem kobieta coraz częściej sięga po kieliszek czerwonego wina? Czy otrzeźwi ją groźba rozpadu rodziny? Kobieca przyjaźń potrafi zdziałać cuda, a nawet wyprostować życiowe zakręty.
 
Dobrze mieć się przed kim wypłakać, móc uwierzyć, że nie jest się samą, dojrzeć ciepłe światełko w czyichś życzliwych oczach. Magda Miłowicz i jej przyjaciele po raz kolejny pomagają sobie, niosąc krzepiące przesłanie.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Empik/Zdjęcie główne: Empik