Empik #premieraonline KęKę

KęKę – poniedziałek, 26 kwietnia, godz. 18:00

Po półtorarocznej przerwie KęKę wraca z nowym materiałem. „SIARA” to 12 starannie wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. O premierowym albumie raper opowie podczas spotkania online z fanami. Rozmowę z muzykiem poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. 
 
Na płycie smutki i radości okresu dorastania wymieszane są z obrazami realiów Radomia z przełomu tysiącleci. Wspominkowy trzon albumu wzbogacony został paroma numerami opisującymi bieżące wydarzenia z życia rapera. Z uwagi na bardzo osobisty charakter wydawnictwa, KęKę postanowił wrócić do sprawdzonej formuły, i nie zapraszać żadnych gości. W warstwie muzycznej o efektowne połączenie klasycznych i nowoczesnych brzmień zadbali topowi polscy producenci. W dwóch utworach scratche dograł  światowej sławy Dj VaZee.
 
Na spotkanie z KęKę zaprasza Empik wraz Dlessler, Takie Rzeczy Label oraz Going. 
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik