Empik #premieraonline – Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni – wtorek, 2 lutego, godz. 18:00

Z okazji premiery wyczekiwanego, drugiego albumu Kwiatu Jabłoni „Mogło być nic” (Agora) Kasia i Jacek Sienkiewiczowie odpowiedzą na pytania fanów podczas spotkania online. Rozmowę z jednym z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia poprowadzi Agnieszka Szydłowska.
 
Zespół Kwiat Jabłoni dał się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Każda kolejna opublikowana kompozycja także zdobyła uznanie słuchaczy. Świetnie przyjęte utwory znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe” wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty i do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. 
 
Duet ponownie zaprasza słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym albumie „Mogło być nic” znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
 
Empik/Zdjęcie główne:Empik