Empik #premieraonline Małach

Małach – 7 września, godz. 20:00

Małach powraca z trzecim solowym albumem  – „BYQ”. Na poprzednim krążku warszawski raper rozliczył się z przeszłością. Teraz prezentuje się światu w zupełnie nowej odsłonie, odrodzony. O premierowym materiale Małach opowie podczas spotkania online. Rozmowę z artystą poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Nowe kawałki mają dużo „pazura”, przez co płyta jest od swojej poprzedniczki zdecydowanie mocniejsza – zarówno pod względem lirycznym, jak i muzycznym. Małach z jeszcze większą pewnością siebie pokazuje, że twardo stąpa po ziemi. Wraz z upływem lat i dzięki zerwaniu ze złymi nawykami jego charakter i nieustępliwość w działaniu nabierają rozmachu. Na albumie raper w pełni wykorzystał szlifowany przez lata warsztat. Na słuchaczy czekają zarówno agresywne zwrotki, jak i przyjemne dla ucha refreny. Nie zabrakło emocji oraz tekstów opisujących złożoną rzeczywistość, do czego Małach zdążył już przyzwyczaić swoich fanów.

Na spotkanie zaprasza Empik wraz z Sony Music Entertainment oraz Going.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Empik/Zdjęcie główne: Empik