Empik #premieraonline Martin Lewandowski i Grzegorz Sobieszek

Martin Lewandowski i Grzegorz Sobieszek – środa, 11 sierpnia, godz. 18:00

KSW to nazwa, którą słyszał każdy fan sportów walki. Teraz przyszedł czas, by poznać historię Konfrontacji Sztuk Walki i jednego z jej założycieli. W związku z premierą książki „Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW” (Wydawnictwo Słowne) bohaterami kolejnego spotkania z cyklu Premiera online będą Martin Lewandowski i Grzegorz Sobieszek. Rozmowę z autorami poprowadzi Katarzyna Borowiecka.
 
W życiu ważne jest podejmowanie odważnych decyzji. Najgorsze są obawy – czasami realne, a czasami irracjonalne. W życiu, jak w sporcie: jeśli sparaliżuje cię strach, to niczego nie zdobędziesz. Strach jest jedyną klatką, której należy się naprawdę wystrzegać. Martin Lewandowski w rozmowie z Grzegorzem Sobieszkiem opowiada o atmosferze w rodzinnym domu, o dorastaniu i szukaniu własnej drogi. O tym, jak z dyrektora ds. promocji warszawskiego hotelu Marriott stał się współzałożycielem jednej z najbardziej znanych w Europie federacji promujących mieszane sztuki walki.
 
Gale KSW to nie tylko pojedynki – to niemal spektakle ze specjalnie dobraną scenografią, muzyką i aranżacją przestrzeni. To często wydarzenia sezonu, uzupełnione transmisjami gromadzącymi tysiące osób. W książce autorzy zdradzają m.in.: gdzie i od czego wszystko się zaczęło, kim byli pierwsi zawodnicy i jak ich dobierano, jakie historie towarzyszą ich pojedynkom, a także jakie najtrudniejsze przeszkody trzeba pokonać, przygotowując gale, któremu muzykowi towarzyszyli kiedyś w nagraniach bracia Lewandowscy, czy zdarzyło się, że po walce został zmieniony werdykt, jak długo trwała najkrótsza walka i czy kiedykolwiek gala była zorganizowana pod gołym niebem.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik