Empik #premieraonline – Premiera „Pisma. Wokół książek”

Justyna Bednarek, Grzegorz Kasdepke i Karolina Lewestam – środa, 18 listopada, godz. 18:00

Premiera „Pisma. Wokół książek”, specjalnego wydania magazynu „Pismo. Magazynu Opinii” stanowi okazję do debaty nad literaturą dziecięcą. Uczestnicy dyskusji – Justyna Bednarek, Grzegorz Kasdepke i Karolina Lewestam – spróbują odpowiedzieć na pytanie, czego w książkach dla dzieci poszukują najmłodsi czytelnicy, a czego starsi. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka Radia ZET. 
 
„Pismo. Magazyn Opinii” to miesięcznik, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Poruszane są w nim istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne. Czytelnik znajdzie na jego łamach treści merytoryczne, wnikliwe i rzetelne. A to wszystko w nowoczesnej i zwracającej uwagę formie. „Pismo” angażuje czytelnika zarówno atrakcyjną ilustracją, jak i przykuwającym uwagę zdjęciem, zaprasza do rozmów o rzeczach ważnych.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik