Empik #premieraonline Ralph Kaminski

Ralph Kaminski – poniedziałek, 15 marca, godz. 18:00 

Do tej pory drugi krążek Ralpha Kaminskiego „Młodość”, dostępny był na CD i winylu. Teraz zyskuje nowe życie – 12 marca album został wydany na kasecie magnetofonowej. Premiera stanowi okazję do spotkania z artystą, który opowie o fenomenie „Młodości”. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. 
 
„Młodość” została fantastycznie przyjęta przez fanów i wymagających krytyków, którzy okrzyknęli ją jedną z najlepszych płyt 2019 roku. Na albumie artysta zaprezentował swój kunszt w pełnej krasie. Co więcej, wraz z nowymi utworami przedstawił słuchaczom zaskakujący i odważny wizerunek. Bezkompromisowa wizja artystyczna przyniosła muzykowi m.in. nominacje do Fryderyków i nagrody Odkrycie Empiku 2019, a także Złotą Płytę za singiel „Kosmiczne Energie”. 
 
Na kasecie magnetofonowej znalazły się wszystkie piosenki z płyty, w tym takie utwory jak „Wszystkiego najlepszego”, „Autobusy” i „2009”. Książeczka zawiera teksty, a największą atrakcją jest specjalna, ekskluzywna okładka kasety. W tej odsłonie zamiast minimalistycznej grafiki autorstwa Dawida Grzelaka zostało wykorzystane jedno ze zdjęć przedstawiających Ralpha, wykonane podczas sesji promującej „Młodość”.
 
Na spotkanie zaprasza Empik wraz z MTJ Agencja Artystyczna, FONOBO Label oraz Going.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik