Empik #premieraonline Rhonda Byrne

Rhonda Byrne – środa, 12 maja, godz. 20:00

Wydany w 2006 roku „Sekret” sprzedał się w milionach egzemplarzy, w szybkim czasie zdobywając status pozycji kultowej. Po wydaniu książki, Byrne przez 14 lat kontynuowała duchowe poszukiwania. Swoimi odkryciami i zdobytymi doświadczeniami dzieli się na stronach nowej publikacji „Największy sekret” (Wydawnictwo Harper Collins), która niedawno ukazała się także w naszym kraju. Z polskimi czytelnikami autorka spotka się w przestrzeni online i odpowie na nurtujące ich pytania. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka.
 
„Największy sekret” zabiera czytelnika poza świat materialny, ku rzeczywistości duchowej, w której otwierają się niezliczone możliwości. Książka zawiera przystępne praktyki oraz zbiór wnikliwych rozważań, które pomogą lepiej radzić sobie ze strachem, niepewnością, niepokojem i bólem. Czytelnicy odnajdą w niej słowa żyjących i nieżyjących już duchowych nauczycieli z całego świata, którzy wyznaczali ścieżki ku życiu przepełnionemu radością.
 
Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.
 
Empik/Zdjęcie główne: Empik