Empik #premieryonline Katarzyna Bonda

Katarzyna Bonda, 4 maja 2021, godz. 18:00

Wyczekiwany powrót Huberta Meyera

Od tego cyklu wszystko się zaczęło. W 2007 roku Katarzyna Bonda, dziś bezdyskusyjnie najpopularniejsza autorka kryminałów w Polsce, zadebiutowała powieścią „Sprawa Niny Frank”.
Było to pierwsze spotkanie czytelników z zupełnie nowym w polskiej literaturze typem detektywa – profilerem Hubertem Meyerem zajmującym się tworzeniem portretów psychologicznych nieznanych sprawców. Wkrótce śledczy zyskał wśród fanów gatunku status postaci kultowej, a każda kolejna książka Katarzyny Bondy stawała się bestsellerem.

Pisarka długo kazała czekać fanom serii na kolejne śledztwa Huberta Meyera. Ostatnia z trzech opublikowanych dotychczas powieści, składających się na cykl, ukazała się niemal dekadę temu.

Po prawie 10 latach psycholog policyjny powraca, a książka „Nikt nie musi wiedzieć” (Wydawnictwo Muza) trafi na półki księgarni już 5 maja. W przeddzień premiery Katarzyna Bonda będzie bohaterką spotkania autorskiego z cyklu Premiera online. Pisarka zagości w studiu Empiku, aby na żywo odpowiedzieć na pytania internautów oraz odkryć przed nimi kulisy pracy nad kryminałem. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom, a w trakcie każdej z nich internauci mają możliwość zadawania gościom pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Empik/Zdjęcie główne:Empik