Empik Wirtualne Targi Książki Wojciech Chmielarz

Wojciech Chmielarz – środa, 19 maja, godz. 18:00

Wirtualne Targi Książki zostaną zainaugurowane spotkaniem z Wojciechem Chmielarzem wokół jego najnowszej książki „Wilkołak” (Wydawnictwo Marginesy) – kontynuacji „Zombie” oraz „Wampira” i jednej z najbardziej wyczekiwanych literackich premier tej wiosny.
 
Gościem specjalnym wydarzenia będzie Krzysztof Zalewski, odtwórca jednej z głównych ról w oryginalnym serialu audio Empik Go „Wilkołak” na podstawie powieści.
 
Artysta nie tylko weźmie udział w rozmowie, ale też po raz pierwszy wykona na żywo piosenkę „Wilk”, inspirowaną produkcją. Utworu już teraz można posłuchać w aplikacji Empik Music. Rozmowę z autorem poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. Interaktywna transmisja odbędzie się na stronie Facebook.com/empikcom.
 
W trzeciej części cyklu gliwickiego prywatny detektyw Dawid Wolski zanurza się w bolesnej przeszłości i wyrusza tropem utraconej przed dziesięcioma laty ukochanej – Igi. Dostrzega ją na pogrzebie swojego ojca – mecenasa Wolskiego, który doprowadził do uwolnienia mordercy kobiety jego życia. Iga jest o dziesięć lat starsza, zmieniona, ale Wolski nie ma nawet cienia wątpliwości, że to naprawdę ona, choć nikt mu nie wierzy. Rozpoczyna niebezpieczne śledztwo, w które wciąga prokuratora Adama Górnika, jedynego przyjaznego mu człowieka. Prawda okaże się jednak nie do zaakceptowania.

Empik/Zdjęcie główne:Empik