Ferie z Playerem

Już od 4 stycznia serwis Player zaprasza przed ekrany młodych użytkowników i całe rodziny.

To właśnie specjalnie z myślą o nich stworzył kolekcję „Ferie z Playerem”, składającą się najlepszych programów edukacyjno-rozrywkowych dla odbiorców w każdym wieku. To dowód, że czas wolny, spędzony w domu, wcale nie musi być nudny.

Tegoroczne ferie zimowe z pewnością będą się różnić od tych, które znaliśmy do tej pory. Większość uczniów regenerujących siły pomiędzy semestrami wytężonej nauki zmuszona jest zostać w domu z całymi rodzinami. To właśnie z myślą o nich serwis Player przygotował kolekcję „Ferie z Playerem”, która będzie dostępna na platformie od 4 do 17 stycznia.
 
W skład kolekcji – która jest naturalną odpowiedzią serwisu na potrzeby rynku – wchodzą najpopularniejsze programy edukacyjno-rozrywkowe emitowane w kanałach TVN Grupa Discovery w ostatnich latach. „Młodzi pogromcy mitów”, „Poszukiwacze dinozaurów”, „Tajemnice oceanów”, „Jak funkcjonuje miasto”, „Wybawcy zwierząt”, „Niezwykłe Stany Prokopa”, „ABC Podróżnika”, „Patent na podróż”, „Mali milionerzy”, „Najbrzydsze zwierzaki świata”, „LEGO Masters”, „Misja Pies”, „Wielkie teorie Darwina” – to tylko niektóre z nich, bo „Ferie z Playerem” to biblioteka zawierająca ponad 30 tytułów, które uczą, bawią i rozwijają pasje.
 
Kolekcja „Ferie z Playerem” jest dostępna od 4 do 17 stycznia w pakiecie START VOD.
 
 
TVN/Discovery