Ep

„Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej” w TVN24 GO

Odkąd były książę i księżna Sussexu porzucili królewski dwór dla Kalifornii, konflikt między obiema rodzinami narastał. Zyskali niezależność, ale pytania nie cichły. Odpowiedzią był głośny wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym, który zachwiał wizerunkiem rodziny królewskiej. W TVN24 GO zadebiutował nowy film dokumentalny discovery+ Originals „Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej”.

Do biblioteki serwisu TVN24 GO w ostatni weekend dołączył głośny dokument „Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej”. W środę 19 maja para świętuje trzecią rocznicę ślubu.
 
Produkcja bada, jak wyglądały relacje księżnej i księcia Sussexu z rodziną królewską od momentu wejścia do niej Meghan Markle i  co leżało u podstaw rozłamu. Eksperci świata polityki, show-biznesu, medioznawcy i dziennikarze komentują wydarzenia, które doprowadziły do największego w ostatnich latach skandalu w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a także oceniają konsekwencje wywiadu pary książęcej z Oprah Winfrey.
 
Głośny wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym, który jest punktem wyjścia tego dokumentu, w Polsce pokazał TVN24. Była to jedyna stacja telewizyjna w Polsce, która miała prawa do emisji materiału.
 
Film dokumentalny „Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej” jest produkcją discovery+ Originals. 16 maja zadebiutował w TVN24 GO. W połowie czerwca dołączy także do kolekcji discovery+ w Playerze. W bibliotece filmów dokumentalnych w TVN24 GO obejrzeć można także m.in. film „Filip. Król bez korony”.
 
TVN/DiscoveryZdjęcie główne:TVN/Discovery