HBO otrzymało dziewięć nominacji do Złotych Globów.

HBO otrzymało dziewięć nominacji do Złotych Globów.Kolejne nominacje otrzymały produkcje, które można oglądać w HBO GO.

Miniserial Ostre przedmioty (Sharp Objects) został wyróżniony trzema nominacjami do Złotych Globów: za najlepszy miniserial, Amy Adams za główną rolę kobiecą i Patricia Clarkson za drugoplanową rolę kobiecą w miniserialu.

Serial Barry otrzymał również trzy nominacje: dla najlepszego serialu komediowego, Billy Hader za główną rolę męską, a Henry Winkler za rolę drugoplanową w serialu komediowym.

Nominacje otrzymali również Laura Dern za rolę w filmie telewizyjnym Opowieść (The Tale), Thandie Newton za rolę w Westworld oraz Kieran Culkin za rolę drugoplanową w Sukcesji.

Kolejne nominacje zostały przyznane dla serialu Kidding w kategorii najlepsza komedia lub musical, oraz dla Jima Carreya za najlepszą rolę pierwszoplanową. Ucieczka z Dannemory (Escape at Dannemora) otrzymała nominacje w kategorii najlepszy miniserial oraz dla Patricii Arquette za najlepszą rolę kobiecą w miniserialu. Sasha Baron Cohen otrzymał nominację za główną rolę męską w miniserialu Who is America?.

Serial Obsesja Eve (Killing Eve) otrzymał nominację w kategorii najlepszy serial obyczajowy, a Sandrze Oh występującej w nim przyznano nominację dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym. Nominacjami do Złotych Globów doceniono również kreacje Hugh Granta i Bena Whishawa w miniserialu Skandal w angielskim stylu (A Very English Scandal), jak również rolę Benedicta Cumberbatcha w miniserialu Patrick Melrose.

Wszystkie produkcje można oglądać w HBO GO.

HBO Europe