„Hotel Paradise” w Playerze – użytkownicy platformy jeszcze bliżej wydarzeń

Tej wiosny wystartuje pierwsza polska edycja kultowego na całym świecie formatu „Hotel Paradise”. Dla wszystkich fanów reality show, Player przygotował coś ekstra, dając użytkownikom możliwość jeszcze bliższego śledzenia wydarzeń w egzotycznym balijskim kurorcie. Ruszyła już dedykowana strefa na platformie, w której od 24 lutego będzie można oglądać specjalne odcinki programu, wideorelacje oraz szereg krótkich, ekskluzywnych materiałów prosto z indonezyjskiego raju.

„Hotel Paradise Extra” i „Rajskie Rozdanie”Użytkownicy Playera dostaną dostęp do aż 60-minutowych odcinków „Hotelu Paradise”, wzbogaconych o sceny nieemitowane w telewizji. Co więcej, od wtorku (25 lutego) kolejne epizody będą pojawiać się na platformie kilka godzin przed emisją na antenie. Dodatkowo w ofercie serwisu znajdą się także materiały z piątkowych eliminacji – „Rajskie Rozdanie”.

„Prosto z raju” i„Na gorąco” Player poprowadzi również wideorelacje z hotelu na Bali. W tygodniu będą to wielogodzinne nagrania z poprzedniego dnia – „Prosto z raju”. Z kolei w weekendy zadebiutuje „Na gorąco”, czyli ekskluzywne kompilacje najbardziej „hot” wydarzeń z sypialni uczestników.

Godzinne odcinki dłuższe niż w tv, poszerzone materiały z eliminacji, transmisje prosto z raju oraz bogata kolekcja krótkich form – to wszystko czeka w Playerze na superfanów „Hotelu Paradise”. Dajemy szansę na śledzenie wydarzeń na Bali praktycznie non stop. Nasz serwis gwarantuje dużo swobody. Użytkownicy mogą oglądać swoje ulubione treści – w bardzo rozbudowanej formule – kiedy i gdzie chcą” – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl

Dla fanów reality show znajdzie się też szereg krótszych form z „Hotelu Paradise”, dostępnych jedynie w Playerze.

„Klaudia z raju”Prowadząca program „Hotel Paradise”, Klaudia El Dursi, podsumuje rajski tydzień. Jak widzi uczestników? Co sądzi o sytuacjach, które wydarzyły się podczas minionych dni? Która z par ma największą szansę na wygraną? Modelka będzie regularnie zapraszać uczestników na intymne rozmowy i komentować przebieg programu.

„Bonusy z raju”Codziennie Player ma dla widzów extra bonus! W tym formacie przedstawimy zbiór najciekawszych materiałów nieemitowanych w odcinkach. Jak z bliska wygląda rajska plaża? Który para miała najbardziej „pikantną” rozmowę? Jakie rozrywki towarzyskie królują wieczorami w balijskim kurorcie i kto w nich wiedzie prym?

„Mądrości z raju”To seria zaskakujących, intrygujących i dowcipnych pytań do uczestników programu „Hotel Paradise”. Jak dbać o formę w upalne dni? W czym tkwi sekret pięknej i opalonej skóry? Single zdradzą, co myślą na różne tematy, opowiedzą jak radzą sobie w nietypowych okolicznościach oraz jakie mają sprawdzone patenty, z których widzowie mogą skorzystać.

W Playerze – pod hasłem „Ekipa z raju” – znaleźć będzie można również karty informacyjne o uczestnikach „Hotelu Paradise”. Premiera pierwszego odcinka „Hotelu Paradise” już 24 lutego o godz. 20:00 w Playerze oraz na antenie Siódemki i TVN.

TVN/Discovery/Zdjęcie:TVN/Discovery