iHeartRadio dodaje fukcje streamingu

Największy dostawca internetowego radia IHeartRadio juz od dawna zapowiadał wprowadzenie funkcji streamingu, dzisiaj ogłosił więcej szczegółów swoich dwóch nowych planów, które oficjalnie wystartuja z nowym rokiem 2017.

IHeartMedia, właściciel iHeartRadio swoimi korzeniami siega w tradycyjne radio (posiada 858 stacji) i aplikacja iHeartRadio do tej pory pozwalała słuchac radia na desktopie lub smartfonie.

IHeartRadio nie chce byc kopią Spotify, czy też innych serwisów streamingowych a jedynie pozwoli jako część swojeje głównej usługi na wieksza elastyczność w doborze tego, czego chce słuchać słuchacz. Taśszy plan Plus (4,99$/mies.) będzie pozwalał jak dotychczas na słuchanie radia ale w przypadku gdy spodoba nam się utwór będziemy mogli powtarzac jego emisję w nieskończoność (skąd ja to znam!). Dodatkowa opcja to dodanie utworu do swojej własnej stacji w sekkcji Moja Muzyka. Abonenci iHeartRadio Plus będą mogli również wyszukać ulubiony utwór jak równiez odtwarzac go na żądanie.

iHeartRadio All Access (9,99$/mies.) obejmuje funkcje Plus jak równiez pozwala na pełny dostęp offline do całej biblioteki utworów aplikacji. Funkcja streamingu wspierana jest przez pierwszy, najstarszy serwis streamingowy Nepster.