Jennifer Garner nawiązuje kreatywną współpracę z serwisem Netflix

W ramach umowy Netflix i Jennifer Garner będą kontynuować współpracę przy wielu nowych filmach z udziałem Garner, która będzie też ich producentką.

To kolejny etap współpracy firmy Netlix z Garner, która zagrała już w komedii rodzinnej „Dzień na tak”.

Obok niej w tym projekcie, którego była też producentką, na ekranie pojawili się Edgar Ramirez i Jenna Ortega. W ciągu pierwszych czterech tygodni od premiery film, który szybko stał się najpopularniejszym programem dla dzieci i rodzin w serwisie Netflix, obejrzano w 62 milionach gospodarstw domowych. 

Jedną z produkcji, które zostaną zrealizowane w ramach nowej umowy, jest sequel entuzjastycznie przyjętego przez widzów filmu „Dzień na tak”. Zdjęcia już trwają, a Garner znowu wciela się w rolę Allison Torres i jest producentką.

Znam Scotta od 15 lat i wiem, że jego relacje biznesowe zawsze wytrzymują próbę czasu — nie bez powodu. W pełni angażuje się w każdy projekt, ma świetne wyczucie i intuicję. Reed, Ted i Scott stworzyli bezpieczne kreatywne środowisko współpracy dla filmowców. Czuję się zaszczycona, że mogę dołączyć do tej fantastycznej grupy i do rodziny Netflix. Nie mogę się już doczekać początku współpracy z pełnymi pasji, innowacyjnymi zespołami ze wszystkich działów. Praca nad filmem „Dzień na tak” była prawdziwą przyjemnością i dała mi mnóstwo satysfakcji. Gdy rodzina Torresów świetnie się bawiła na oczach milionów użytkowników Netflix, uświadomiłam sobie potęgę globalnego zasięgu tego serwisu. Dzień, w którym pojawił się pomysł na kolejny film, był moim dniem na tak. Jestem wdzięczna firmie Netflix za nieustanne wsparcie i już czekam na nasze kolejne wspólne projekty – Jennifer Garner.

Wśród innych projektów, nad którymi obecnie pracuje Garner, znalazł się film science fiction „Projekt Adam”.

Razem z nią zagrają w nim Ryan Reynolds, Zoe Saldana i Mark Ruffalo. Garner wystąpi też w zainspirowanej książką autorki bestsellerów z listy New York Timesa Amy Krouse Rosenthal „Bedtime For Mommy” komedii „Family Leave”, której będzie też producentką.

Pierwszy raz spotkałem Jen na planie filmu „Królestwo” — 14 lat temu. Bardzo mnie cieszy, że dziś nadal ze sobą współpracujemy. Jest niezwykle wszechstronną aktorką, która ma na swoim koncie niezapomniane role w filmach akcji, wzruszających komediach i skłaniających do refleksji dramatach. Drobiazgowo przygotowuje się do każdego projektu, co czyni z niej bardzo wartościową partnerkę i producentkę. Z radością wypatrujemy kolejnego „Dnia na tak” z Jen i cieszymy się na naszą współpracę przy wielu innych ciekawych projektach – Scott Stuber, dyrektor ds. filmów globalnych.

Netflix/Zdjęcie główne: Netflix