Jesienne premiery filmowe w CDA Premium.

CDA Premium przedstawia listopdowe i grudniowe premiery filmowe. Od francuskiej przebojowej komedii po zaangażowane wielkie kino z nominacjami do Oscara oraz filmy dokumentalne.

Od listopada w serwisie możemy oglądac takie tytuły jak:

Mandarynki (2013) – estońsko-gruzińska koprodukcja nominowana między innymi do Oscara i Złotych Globów. Wielkie kino z przesłaniem i piękną muzyką w tle.

Wszystko zostanie w rodzinie 1/2 (2014) – przebojowa francuska komedia w reżyserii duetu Philippe Lacheau i Nicolas Benamou.

Marsylski łącznik (2014) – Marsylia, rok 1975. Rewelacyjna francusko-belgijska produkcja dla wielbicieli dobrego kina akcji.

Słowo na M (2013) – lekka, ale pełna wdzięku komedia romantyczna z Danielem Radcliffem w roli głównej.

Who Am I (2014) – niemiecki thriller często porównywany do kultowego już obrazu Biegnij Lola, biegnij!. Koniecznie!

Wyśnione miłości (2010) – kontrowersyjny, pełny energii i emocji obraz Xavier’a Dolan’a. To kolejny świetny film twórcy głośnego Zabiłem moją matkę.

Bóg wojny (2017) – najnowsza propozycja dla fanów azjatyckiego kina akcji.

Od 1 grudnia CDA Premium zaproponuje swoim widzom:

Safari (2016) – przejmujący dokument Ulricha Seidla pokazujący austriackich myśliwych oddających się krwawej „turystyce łowieckiej” w afrykańskim rezerwacie.

Przeżyć: metoda Houellebecqa (2016) – kolejny dokument i kolejna świetna pozycja w której zobaczymy między innymi Michela Houellebecqa oraz Iggy Popa.

Mama (2015) – Penelope Cruz w niezwykle przejmującym i wzruszającym dramacie.

Rampage 3: Zamach na prezydenta (2016) – pozycja dla miłośników kina akcji i fanów postaci Billa Williamsona, który w kewlarowym hełmie daje krwawy upust swoim frustracjom.

A psa biorę ja! (2016) – dla kontrastu – amerykańska komedia romantyczna.

Znam kogoś, kto Cię szuka (2015) – udany debiut pełnometrażowy Julii Kowalski z Andrzejem Chyrą w roli głównej.

Źródło: CDA Premium