Jesienne premiery w TVP VOD.

W dniu dzisiejszym TVP VOD udostępnia premierowe odcinki nowych sezonów najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej.

Do TVP VOD powracają kolejne serie najpopularniejszych polskich seriali – „Klanu”, „Ojca Mateusza” „Komisarza Alexa”, „Dziewczyn ze Lwowa”, „Rodzinki.pl”, „O mnie się nie martw”, „M jak miłość”, „Barw szczęścia”, „Na sygnale” i „Na dobre i na złe”.

Dla najbardziej niecierpliwych już od 21 sierpnia TVP VOD przygotowało pierwsze odcinki wybranych produkcji – za darmo, jeszcze przed premierą oraz kolejne odcinki – odpłatnie. 

Wśród udostępnionych materiałów znajdują się najnowsze odcinki „Barw szczęścia” i „Na sygnale” (emisja obu tytułów 21 sierpnia w TVP2), „M jak Miłość” (TVP2 – 28 sierpnia), a dwa dni później także premierowe odcinki „Na dobre i na złe” (30 sierpnia – TVP2).

31 sierpnia internauci będą mogli bezpłatnie obejrzeć pierwszy odcinek powracającego do Jedynki  „Ojca Mateusza”. W 18. sezonie czeka widzów sporo nowych zagadek rozwiązywanych przez księdza-detektywa. W internecie nie zabraknie również rodziny Lubiczów i najnowszego sezonu „Klanu” (w TVP1 – 28 sierpnia).

Do TVP VOD zawita również nowy intrygujący serial kryminalny „Miasto Skarbów” z Magdaleną Różczką, Aleksandrą Popławską i Piotrem Głowackim w rolach głównych.

W TVP VOD nie tylko fani seriali znajdą coś dla siebie. Jesień jest pełna programów rozrywkowych. Na platformie pojawią się odcinki najchętniej oglądanego muzycznego show w Polsce „The Voice of Poland”, jak i nowe zmagania amatorów-cukierników w kolejnym sezonie „Bake off – Ale Ciacho!”.

Nie zabraknie również „The Wall. Wygraj marzenia”, czyli nowego emocjonującego show, w którym można faktycznie wygrać swoje marzenia oraz powracającego po wielu latach kultowego teleturnieju „Koło Fortuny”.

Na internautów czekają nowe edycje programów: „Rolnik szuka żony” i „Pierwsza Randka”.

Żródło: Biuro Prasowe Telewizji Polskiej