Koncert Gorillaz na żywo w technologii 360 stopni.

Gorillaz w ramach projektu „T-Mobile Electronic Beats” prezentuje Gorillaz ‘Humanz’ Live”. Wystąpi w czterech europejskich miastach. W tym w Warszawie i Katowicach.

20 czerwca 2017 r. w  Kolonii, T-Mobile i Gorillaz zaprezentują premierowy występ zespołu na żywo zrealizowany w technologii 360°. Europejskie czerwcowe koncerty będą promować nowy krążek zespołu przed jego jesienną trasą po Europie i Ameryce Północnej.

Dzięki współpracy z Deutsche Telekom serię „T-Mobile Electronic Beats prezentuje Gorillaz 'Humanz’ Live” zapoczątkuje występ zespołu w Warszawie, 14 czerwca 2017 r. Następne występy będą miały miejsce 16 czerwca w Budapeszcie oraz 18 czerwca w Katowicach. Finałowym elementem serii będzie koncert w Kolonii 20 czerwca, udostępniany w formie streamingu 360 stopni.

Gorillaz Humanz Live
Gorillaz

Bilety na polskie koncerty dostępne będą wyłącznie poprzez stronę electronicbeats.pl, za pośrednictwem systemu transakcyjnego Going. 15 maja o godz. 12.00 ruszy specjalna dystrybucja biletów dla klientów T-Mobile. Bilet poprzez siec T-Mobile będzie można kupić już za 1 zł i 23 grosze, za pomocą jednego SMSa.