Live.me obchodzi pierwsze urodziny i dodaje nowe funkcje.

Live.me, aplikacja służąca do prowadzenia streamingu live oraz zarabiania na swoje pierwsze urodziny przygotowała niespodziankową imprezę oraz dodaje nowe funkcje w aplikacji.

W kwietniu aplikacja obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji 29 kwietnia organizuje w Los Angeles dla wybranych szalone party. Każdy nadawca, korzystający z aplikacji będzie miał szanse pojawić się na planowanej imprezie wygrywając bilet, na pewno zaproszenie w kieszeniach ma pierwsza dziesiątka najpopularniejszych streamingowców w aplikacji.

Aplikacja testuje również nowe funkcje Game Broadcast, jak streaming na żywo w aplikacji z prowadzonych rozgrywek w grach mobilnych. Po odpaleniu gry, użytkownik będzie miał wybór standardowego streamowania i pokazywania jak gra czy też przekazania bezpośrednio na ekran obraz z mobilnej gry.

Game Broadcast może nie jest Twitchem, ale najbardziej swoją funkcją zbliżona jest do platformy skupionej wokół Mobcrush.

Live.me należy do chińskiego giganta telekomowego Cheetah Mobile, a od jesieni ubiegłego roku w Stanach Zjednoczonych, gdzie zdobyła największa popularność wypłaciła twórcom ponad jeden milion dolarów.